top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Fryzura Drake'a

Fryzura Drake’a to wyjątkowo krótkie, ale też bardzo wygodne strzyżenie męskie (cięcie męskie), mimo swojej prostoty posiada nietuzinkową estetykę.


Budowa tego cięcia to wysoko cieniowane boki od 0 mm lub 1 mm z długim, płynnym i wysokim stopniowaniem (cieniowaniem) boków, z resztą bardzo popularnym w świecie barberów (jak również fryzjerów męskich), można powiedzieć, że jest najczęściej spotykaną długością jaka występuje w tej dziedzinie, nawet Drake otwiera buzię jak o tym myśli.


Co ciekawe, długość góry (która niekoniecznie musi być kręcona jak u Drake’a) jest bardzo krótka ok. 7 mm - 1,5 cm. Jest to wyjątkowo łatwa w utrzymaniu forma, która nie wymaga stylizacji, a jeśli jej wymaga to jest ona bardzo szybka i nie przysparza żadnych problemów.


Dla kogo?

Idealna dla sportowców, osób aktywnych, jak i leniwych. Cięcie takie Twój fryzjer męski może stworzyć na każdym rodzaju włosów - począwszy od bardzo delikatnych, przez grube i sztywne aż po wyjątkowe niesforne i niesamowicie kręcone. Warto również dodać, że krawędzie górne łączą boki z ich górną częścią, a ich długość jest bardzo podobna do tej na górze. Stylizacja takiej formy w przeważającej większości to równomierne roztarcie produktu w dłoniach, a potem wtarcie produktu w górną część fryzury i lekko w krawędzie.


Artykuł nie zawiera lokowania ani promowania produktu, wskazujemy jedynie sprawdzone i odpowiednie produkty do tej stylizacji.


Produkty, które naszym zdaniem nadadzą się do tego typu fryzury:

  • Łatwo wygładzisz i nadasz tekstury takiemu cięciu produktami takimi jak matująca pomada wodna - Pacinos Matte, Daimon Texture Clay lub Johnny's Chop Shop Wild Cat Hair Clay.

  • Jeśli chcesz podkreślić połysk, nie zmieniając przy tym tekstury włosa, to polecamy lakier Johnny's Chop Shop Wild Cat Hair Clay.701 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page