top of page
  • TheCut

Fryzura Drake'a

Fryzura Drake’a to wyjątkowo krótkie, ale też bardzo wygodne strzyżenie męskie (cięcie męskie), mimo swojej prostoty posiada nietuzinkową estetykę.


Budowa tego cięcia to wysoko cieniowane boki od 0 mm lub 1 mm z długim, płynnym i wysokim stopniowaniem (cieniowaniem) boków, z resztą bardzo popularnym w świecie barberów (jak również fryzjerów męskich), można powiedzieć, że jest najczęściej spotykaną długością jaka występuje w tej dziedzinie, nawet Drake otwiera buzię jak o tym myśli.


Co ciekawe, długość góry (która niekoniecznie musi być kręcona jak u Drake’a) jest bardzo krótka ok. 7 mm - 1,5 cm. Jest to wyjątkowo łatwa w utrzymaniu forma, która nie wymaga stylizacji, a jeśli jej wymaga to jest ona bardzo szybka i nie przysparza żadnych problemów.


Dla kogo?

Idealna dla sportowców, osób aktywnych, jak i leniwych. Cięcie takie Twój fryzjer męski może stworzyć na każdym rodzaju włosów - począwszy od bardzo delikatnych, przez grube i sztywne aż po wyjątkowe niesforne i niesamowicie kręcone. Warto również dodać, że krawędzie górne łączą boki z ich górną częścią, a ich długość jest bardzo podobna do tej na górze. Stylizacja takiej formy w przeważającej większości to równomierne roztarcie produktu w dłoniach, a potem wtarcie produktu w górną część fryzury i lekko w krawędzie.


Artykuł nie zawiera lokowania ani promowania produktu, wskazujemy jedynie sprawdzone i odpowiednie produkty do tej stylizacji.


Produkty, które naszym zdaniem nadadzą się do tego typu fryzury:

  • Łatwo wygładzisz i nadasz tekstury takiemu cięciu produktami takimi jak matująca pomada wodna - Pacinos Matte, Daimon Texture Clay lub Johnny's Chop Shop Wild Cat Hair Clay.

  • Jeśli chcesz podkreślić połysk, nie zmieniając przy tym tekstury włosa, to polecamy lakier Johnny's Chop Shop Wild Cat Hair Clay.


#barber #barbershop #Drake #FryzuraDrakea #fryzuramęska #wygodnafryzuramęska #prostafryzuramęska #modnafryzuramęska #fryzura2020 #fryzuranatopie #fryzuramęska2020 #szybkafryzuramęska #fryzuradlasportowców #sportowafryzura #fryzuradlaleniwych #fryzuradlaaktywnych


549 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page