TRENER akademii

DAWID KRUCZEK

black+color_2@3x.png

Myślę, że jestem pracowity, myślę też, że nie ma mistrzów. Każdy ma jakieś braki i każdy dzień czegoś nas uczy, dlatego nigdy nie powiem o sobie, że jestem ekspertem i myślę, że nikt nie powinien tak o sobie mówić.

Dlaczego? zawsze znajdzie się ktoś lepszy ode mnie, od Ciebie też - zawsze.

Ale czy potrafię uczyć innych? Czy szkoliłem się, jak uczyć? Czy pracowałem nad swoim produktem szkoleniowym 100 godzin? 200 godzin? Czy dałem z siebie wszystko?

 

Tak, potrafię. Tak, szkoliłem się. Tak, pracowałem. Tak, dałem z siebie wszystko.

Dlaczego? Głównie dla idei, pomocy innym, wizji naturalnych cięć oraz wizji niesamowitej obsługi klienta.

Żyjemy w świecie oceniania, a każdy chce być oceniony najlepiej, najwyżej, 5/5, 10/10, the best of the best. ​

 

Masz przed sobą produkt człowieka, który zamiast ścigać się w konkursach, skupiony jest na kształceniu się każdego dnia choć o 1%. Byłem na wielu szkoleniach, ale ani nazwiska, ani nazwy firm nic tu nie zmienią. Dlaczego? Bo produkt, który będziecie mogli poznać z moją pomocą, wychodzi poza ramy, a jest owocem setek godzin osobistych przemyśleń i inspiracji wielkimi ludźmi. ​

 

Myślę, że innowacyjność i prostota, można powiedzieć - upraszczanie sobie życia w zawodzie fryzjera, a także najwyższa jakość pracy, to jedne z kluczowych założeń tego produktu szkoleniowego dla fryzjerów męskich o podwyższonym standardzie, barberów, fryzjerów damsko - męskich, artystów i właścicieli lokali fryzjerskich w całej Polsce. ​

thecut™

No dobrze, więc kim jestem?

Jestem właścicielem salonu fryzjerskiego w Krakowie - TheCut, o specjalizacji męskiej, które w chwili pisania tego tekstu, posiadają ponad 2000 pozytywnych opinii na wielu platformach, głównie Booksy.com.

Zajęło mi to lekko ponad 3 lata, lokale przez wielu klientów są okrzykiwane najlepszym fryzjerem męskim / barberschopem w Krakowie, pod kątem obsługi klienta i jakości strzyżeń. To nie są przechwałki, sprawdź sam!

 

Jakby tego było mało, projektowałem oba lokale, a także stronę, na której właśnie jesteś. Od zera, od gołych ścian, od gołych pikseli. Można w takim razie wywnioskować, że jestem estetą, może perfekcjonistą, jednak nie to jest kluczowe. Skończyłem rozbudowane szkolenie z przemówień publicznych, jestem wielkim fanem książek związanych z filozofią i rozwojem osobistym, jestem również praktykiem, więc wykorzystuję sporą część wiedzy, którą zdobyłem. ​

 

W szkoleniach KRUCZEK academy znajdziesz wiele odnośników do samokształcenia i zdobywania wiedzy, a także tworzenia trwałych relacji, i mówię z doświadczenia TAK, bez takich umiejętności droga do sukcesu zajmie Ci conajmniej 3x więcej czasu. ​

 

Pracowałem pięć lat jako fryzjer damsko - męski i kolejne pięć (do dziś) jako fryzjer wyłącznie męski, kilka lat nawet po 12 - 14 godzin dziennie wyłącznie na stanowisku + kilka godzin zarządzania firmą. Jednak opracowałem materiał/produkt szkoleniowy, który pozwoli Ci dowiedzieć się tego, czego ja dowiedziałem się dopiero po ponad 10 latach praktyki i błędów.

 

Co to oznacza?

Oznacza to, że pomogę Ci oszczędzić wiele lat pomyłek i stresu. Uważam, że znam rozwiązanie.

Klika słów o prowadzącym szkolenie, zdaniem współpracowników.

Nauczyciel, mózg, fachowiec,
Wilk fryzjerstwa, w stadzie owiec.

Dawid aka Szefuńcio!

W PRACY?
Profesjonalista, nie jakiś pierwszy lepszy szpenio-pajac z lokalnego barbera, prawdziwy kozak jeżeli chodzi o fryzjerstwo, kto miał z nim do czynienia, ten wie o czym mówię - magik!

NA CO DZIEŃ?
Pokazuje, że jak się przykładasz to możesz mieć właściwie wszystko co Ci się zamarzy - idealny przykład pracoholika i perfekcjonisty.
Dodaj do tego sporo szarmancji, ogromną pewność siebie, chęć nauczania innych i wyrozumiałość.
Et voila! Wychodzi szef u którego każdy chciałby pracować.

PRYWATNIE?
Z każdym znajdzie temat do rozmowy, każdego rozśmieszy,
Ma dar do zjednywania sobie ludzi, wie czego chce od siebie i od świata, konkrety skurczybyk.

thecut™
black+color_2@3x.png

Remember, anything is possible.

#AKADEMIAKRUCZEK

 

KONTAKT

zapytaj o szkolenie

ZADZWOŃ:

666 855 564

NAPISZ MAIL: 

SZKOLENIA@AKADEMIAKRUCZEK.PL

www.akademiakruczek.pl

  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook