top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Fryzura Zaca Efrona


Fryzura Zaca Efrona to nic innego, jak dłuższa męska fryzura, która w połączeniu z rozjaśnioną na biało górą tworzy genialny efekt.
Co cechuje taką fryzurę?


Na pewno fakt, że góra tej fryzury jest dość długa ok. 7-10 cm. Jak widać na fryzura jest mocno wystrzępiona i sprawia wrażenie bardzo dynamicznej formy, mimo wszystko nie wygląda chłopięco, nawet biorąc pod uwagę, że boki są stopniowo cieniowanie od samej skóry czyli od 0 mm - 1 mm do 6 mm bardzo płynnie, natomiast krawędzie górne boków są pełniejsze, wynoszą ok. 1 cm - 1,5 cm, co pozwala na dodatkowe możliwości związane ze stylizacją.


Jak widać po minie Zac’a nawet tak wyraźna i rzadko spotykana forma może wyglądać poważnie i pasować nawet do najbardziej eleganckich strojów.


Jeśli chodzi o stylizacje takiej formy to mamy dużo możliwości - począwszy od wcześniej wspomnianego dynamicznego efektu, kończąc na bardzo gładkich uczesaniach, które każdemu dodadzą szyku i klasy.

Jeśli chciałbyś takie włosy uczesać w sposób nieregularny, dynamiczny to najlepiej sprawdzi się tutaj matowy produkt - glinka, natomiast ważne aby był to produkt dość mocny, żeby utrzymać dłuższe włosy i dość dobry, żeby podkreślić fryzurę.


Zaznaczamy, że artykuł nie zawiera lokowania ani promowania produktu, wskazujemy jedynie sprawdzone i odpowiednie produkty do tej stylizacji.


Produkty, które naszym zdaniem nadadzą się do tego typu fryzury:

  • dynamiczna stylizacja - matująca pomada wodna - Pacinos Matte lub glinka na bazie wody - Daimon Texture Clay.

  • gładka stylizacja - pomada wodna - Suavecito Firme Hold.

  • do pośredniego efektu - Daimon Texture Clay + Johnny's Chop Shop Power Hold Hair Spray (lakier ten nie należy do produktów naturalnych, natomiast jego utrwalenie jest bardzo mocne i pięknie rozświetla każde cięcie)17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page