top of page

Poznaj nas

Dawid Kruczek Właściciel - Specjalista ✩✩✩✩✩

IMG_6276-2.jpeg

Dawid, jest cenionym ekspertem w dziedzinie fryzjerstwa. Jego talent i umiejętności wyróżniają go jako lidera w tłumie profesjonalistów, przekraczając standardy typowych salonów fryzjerskich.

W pracy Dawid jest synonimem profesjonalizmu. Jest prawdziwym specjalistą, którego prace często są określane mianem magicznych. Jego podejście do fryzjerstwa przyciąga zarówno klientów, jak i osoby aspirujące do zostania mistrzami w tym rzemiośle.

Na co dzień przejawia cechy pracowitego perfekcjonisty, który udowadnia, że zaangażowanie i determinacja mogą spełnić najśmielsze marzenia. Jego pewność siebie i charyzma przyciągają innych.

W sferze prywatnej Dawid jest osobą o otwartym sercu, która z łatwością nawiązuje nowe znajomości i wprowadza pozytywną energię do każdej rozmowy. Jego koncentracja i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów budzą podziw, a jednocześnie jego apetyt na życie przestrzega, że warto mieć go po swojej stronie.

To tylko zarys osoby Dawida, który jest o wiele bardziej złożoną i interesującą postacią niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Karolina | Wysokozaawansowany ✩✩✩✩

#poznajmysięlepiej

Karolina - zdaniem szefa pracowita, poradna, zaangażowana a to w połączeniu z ogromnym potencjałem technicznym daje przepis na sukces. 

Od Dziecka marzyła o zostaniu fryzjerką, o dawaniu ludziom radości i zmienianiu ich życia na lepsze.

Spełnienie swoich ambicji znalazła w TheCut gdzie została fryzjerem męskim a tą część fryzjerstwa uważa za swoją najbardziej.

Ogromnie energiczna osoba jak sama mówi po pracy musi w coś kopnąć, Tajski boks uważajcie!

Swoją wszechstronnością idealnie balansuje zespół a to tylko kilka słów o tej uroczej kobiecie… 

IMG_6525.jpeg
  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page