top of page

Poznaj nas

Dawid Kruczek Właściciel - Specjalista ✩✩✩✩✩

IMG_6276-2.jpeg

Dawid Kruczek, jest cenionym ekspertem w dziedzinie fryzjerstwa. Jego talent i umiejętności wyróżniają go jako lidera w tłumie profesjonalistów, przekraczając standardy typowych salonów fryzjerskich.

W pracy Dawid jest synonimem profesjonalizmu. Jest prawdziwym specjalistą, którego prace często są określane mianem magicznych. Jego podejście do fryzjerstwa przyciąga zarówno klientów, jak i osoby aspirujące do zostania mistrzami w tym rzemiośle.

Na co dzień przejawia cechy pracowitego perfekcjonisty, który udowadnia, że zaangażowanie i determinacja mogą spełnić najśmielsze marzenia. Jego pewność siebie i charyzma przyciągają innych.

W sferze prywatnej Dawid jest osobą o otwartym sercu, która z łatwością nawiązuje nowe znajomości i wprowadza pozytywną energię do każdej rozmowy. Jego koncentracja i determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów budzą podziw, a jednocześnie jego apetyt na życie przestrzega, że warto mieć go po swojej stronie.

To tylko zarys osoby Dawida, który jest o wiele bardziej złożoną i interesującą postacią niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Karolina | Wysokozaawansowany ✩✩✩✩

Karolina to duża wartość dla TheCut, gdzie nie tylko spełnia się jako fryzjerka, ale także wnosi ogromny wkład w rozwój firmy.

Zawsze skupiona i profesjonalna, idealnie reprezentuje standardy i wartości, które są w TheCut ważne.

Jest też niezwykle rozgadana i pozytywnie nastawiona do życia, co czyni ją ulubienicą wśród klientów i współpracowników.

Karolina ma nie tylko talent do tworzenia doskonałych męskich fryzur, ale także umiejętność tworzenia serdecznej atmosfery, gdzie każdy czuje się jak u siebie.

Jej zainteresowanie rozwojem osobistym nie ogranicza się tylko do siebie – często inspiruje i motywuje innych do pracy nad własnymi umiejętnościami i postawami. Karolina z równym zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu życia, co czyni ją nie tylko doskonałą stylistką, ale także wartościowym liderem i mentorem dla innych w TheCut.

IMG_6525.jpeg
  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page