top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Jak to jest obcięte? - Fryzura Harry Styles

Zaktualizowano: 22 mar 2021Harry Styles i jego bardzo ciekawa, artystyczna fryzura męska.


Forma samego cięcia w tym wypadku wynika z tego, że włosy są falowane w naturalny sposób (tak jakby dopiero się obudził, a poprzedniego wieczoru nałożył piankę na mokre włosy - oczywiście jesteśmy w stanie to uzyskać suszarką poprzez dyfuzor) - nie każdy jednak może mieć taką fryzurę, ponieważ brak odpowiedniego rodzaju włosów + pewna niewygoda (włosy są wszędzie, dosłownie tak jak się wstanie rano i się ułożą tak zostają).


Jeśli chodzi o boki - długość do końca ucha (do połowy też byłaby okej), boki mają ok. 4-5 cm, nawet troszeczkę więcej i w tym wypadku - dobrze dopracowana lekkość - fryzjer musi wiedzieć w jaki sposób uzyskać taki efekt potarganej, pofalowanej formy. Taką fryzurę noszą osoby, które potrafią poradzić sobie z swoimi włosami.


Długość góry wynosi od 5 do 15 cm, dlatego łatwo zaczesać ją do tyłu.

Tył i krawędzie dolne nie są cieniowane - daje to trochę wrażenie zamierzonego nieładu.


Dla kogo jest taka fryzura? Może lekko poszerzać buzię ze względu na boki (więc zalecane dla osób z podłużną twarzą), jednak na pewno ta podniesiona góra też wizualnie “wyciąga” na długość, więc mogą spróbować tej formy również osoby z bardziej okrągłą twarzą.


Jakie produkty można stosować? Świetnie sprawdzi się pianka, krem do loków (najlepiej, żeby produkt dobrał indywidualnie specjalista).

Produkty na sucho - sprawdzi się tutaj Daimon Texture Clay (głównie do włosów średnio-grubych i grubych)


Artykuł nie jest sponsorowany.

100 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page