top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Fryzura Roberta Lewandowskiego

Fryzura Roberta Lewandowskiego

Cięcie to świetnie wygląda z rozjaśnioną górą, tak jak u Roberta na tym zdjęciu, ponieważ taka forma rozjaśnienia sprawia, że tekstura górnej części włosów wygląda bardzo dynamicznie, a na jasnych włosach jest dużo bardziej wyraźna.


Od początku - boki na pewno nie są cieniowane od samej skóry, ale mogą być, natomiast w tym wypadku mają długość między 3 mm - 6 mm, natomiast my rekomendujemy 6 mm z delikatnie cieniowanymi dolnymi krawędziami fryzury, co podkreśli jej świeżość i wzmocni efekt wizualny. Górne krawędzie boków tej formy to nic innego, jak sposób na lekkie połączenie boków z dynamiczną górną częścią fryzury, po minie Roberta tego nie widać, ale wydaje nam się, że jest zadowolony, z tego co ma w tamtym momencie. Warto jest zaznaczyć, że długość boków w granicach 6 mm to długość, która nie odsłania skóry ani też nie uwydatnia wgłębień na głowie. Jeśli chodzi o górną część mamy wiele możliwości, ponieważ fryzura Roberta to w dużej mierze stylizacja i niełatwo jest określić, jak tak naprawdę wygląda tylna część tej fryzury, wiemy natomiast, że przednia część jest zaczesana do środka, czyli na żadną ze stron. Polecamy, żeby tylna część góry była stosunkowo krótsza od przedniej, natomiast kluczem do łatwej i szybkiej stylizacji takiego cięcia jest nadanie lekkości - przez nas nazywane strzępieniem głębokim.


Na jakich włosach uda się uzyskać taki efekt?

Jeśli wyprostujemy je przed stylizacją, to na każdych, jeśli jednak tylko wymodelujemy suszarką i szczotką to zostaje nam tylko opcja na falowanych i prostych włosach. Dla włosów delikatnych, czyli cienkich jest to również dobre rozwiązanie, oczywiście wykonane w rozsądny sposób. Niewątpliwym plusem tego cięcia jest jego budowa, istnieje spora szansa, że wyszczupli i wydłuży niemal każdą głowę, oczywiście przy odpowiedniej długości i stylizacji. Długość góry w najdłuższej jej części może wynosić w granicach 4 cm - 8 cm.


Artykuł nie zawiera lokowania ani promowania produktu, wskazujemy jedynie sprawdzone i odpowiednie produkty do tej stylizacji.


Produkty, które naszym zdaniem nadadzą się do tego typu fryzury:

  • w połączeniu z umiejętnym rozprowadzaniem (tzn. roztarciem produktu na rękach i lekkim, równomiernym rozprowadzeniem produktu na całej górnej części włosów i na krawędziach bocznych) może dać niesamowite efekty w połączeniu z produktami takimi jak: matująca pomada wodna - Pacinos Matte, Daimon Texture Clay, lakier Johnny's Chop Shop Wild Cat Hair Clay.


Jeśli chcecie w takiej fryzurze strzelać tyle goli co Robert, powinniście mocno utrwalić taką stylizację, dlatego mocny lakier taki jak Johnny's Chop Shop Power Hold Hair Spray da radę

Dla osób, które nie wiedzą - po równomiernym spryskaniu włosów lakierem i jego wyschnięciu nie dotykamy, nie przeczesujemy fryzury, ponieważ wykruszy się i straci swoje właściwości.80 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentarios


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page