top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Jak to jest obcięte? - Fryzura Donald TrumpDonald Trump potężny biznesmen Amerykański...


Jego forma jest często spotykana u mężczyzn w wieku średnim 40 - 55 lat, najczęściej posiadających siwe i delikatne włosy, które są dłuższe i zaczesane w taki sposób, który pozwoli ukryć niektóre niechciane elementy.


W wydaniu Donalda Trumpa włosy są prawdopodobnie tonowane / koloryzowane dodatkowo, góra wynosi od 10 cm wzwyż, boki mają 3-4 cm, co sprawia, że całość wygląda bardzo elegancko i klasycznie - jak za dawnych czasów.


Takiej fryzurze trzeba poświęcić trochę czasu, przede wszystkim należy zaczesać włosy do tyłu, najlepiej byłoby również suszyć je po myciu. Na wykończenie można lekko utrwalić je lakierem, ale z racji tego, że włosy są delikatne nie jest wskazane używanie innych produktów do tej stylizacji, ponieważ to mogłoby je nadmiernie obciążyć.


Takie strzyżenie najlepiej sprawdzi się na włosach lekko falowanych, delikatnych, cienkich jak i średniej grubości. Dokładnie takiego efektu nie osiągniemy niestety na włosach prostych lub bardzo grubych.

Taka fryzura może optycznie pogrubić twarz, więc należy o tym pamiętać i zastanowić się czy będzie ona pasowała do kształtu naszej twarzy.


Donald napewno życzył by sobie żebyśmy szli w jego ślady…

164 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page