top of page
  • Zdjęcie autoraTheCut

Jak to jest obcięte? - Fryzura Brada Pitta z filmu "Furia"

Zaktualizowano: 22 mar 2021Brad Pitt w filmie „Furia” mocny look.


Mamy tu do czynienia z bardzo znanym strzyżeniem męskim, o którą często nas pytacie. Jeśli chodzi o formę samą w sobie, to po prostu zaczesanie włosów do tyłu w najprostszej postaci (slick back).


W przypadku boków wiele osób się sprzecza czy są one cieniowane czy nie - jednak tutaj można powiedzieć, że jest to coś w granicach milimetra, można spojrzeć na inne zdjęcie i widzimy tam już ok. 6 mm, jednak skupmy się na tej krótszej opcji.

Cieniowanie boków od skóry bardzo wysoko nada temu cięciu sporo charakteru.


Długość części górnej włosów to ok. 15-20 cm - im większa długość tym możemy sobie na więcej pozwolić - możemy je zaczesać do tyłu, rzucić na bok, układać na palcach, na produktach na gładko, rzucić na jedną stronę lub na drugą - jeżeli jest odpowiednio obcięta to możemy cieszyć się dużą dowolnością, co pozwala nam mieć taką fryzurę praktycznie na każdą okazję, a dla osób, które niekoniecznie przepadają za codziennym myciem głowy może się nieźle sprawdzić (ale to już bardzo brutalna forma ;) ).


Fryzura jest bardzo lubiana i nie bez powodu, wbrew pozorom dłuższe włosy nie oznaczają niewygody, nie oznaczają, że się z nimi ciężko żyje - wręcz przeciwnie często dłuższe włosy u wielu osób (np. falowane, proste czy delikatne) nie sprawią żadnego problemu, podobnie ich układanie.


Z pewnością taka forma wyszczupla twarz, co często jest pożądanym efektem. Nie polecamy jej natomiast na eleganckie wyjścia np. do garnituru czy do sprzedawania nieruchomości ;) Na takie okazje polecamy podobną formę, ale z lekko dłuższymi bokami około 6 mm, i nisko cieniowanym krawędziami dolnymi, czyli baczki i kark.


Produkty to kolejny raz Daimon Texture Clay do czesania na palcach, a do czesania na gładko Suavecito Firme Hold i oczywiście jest jeszcze wiele, wiele innych możliwości.

Warto dodać, że do takich włosów sprawdzi się lakier, który utrzyma je w ciągu dnia. Artykuł nie jest sponsorowany.


Więc jeśli chodzi o Brada Pitta opierającego się o szlaban i jego zmartwioną twarz w filmie “Furia” to będzie na tyle. Trzymajcie się zdrowo!

3601 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


  • instagram
  • googlePlaces
  • facebook
bottom of page